Een bericht sturen naar Bird-support

Als je vindt dat je extra hulp nodig hebt van ons Supportteam, stuur dan een verzoek om hulp met alle informatie betreffende je probleem, zoals de Bird-ID's, het bedrag van de premie, acties die worden ondernomen, en het probleem dat je hebt ervaren. Een lid van ons team zal je situatie beoordelen en zo snel mogelijk een oplossing vinden.

 

Zodra er een verzoek om hulp werd ingediend, dien dan geen ander verzoek meer in. Ons team is voortdurend hulp-verzoeken aan het beantwoorden en reageert op elke vraag die ze ontvangen. Het indienen van een ander verzoek zorgt er alleen voor dat je verzoek achteraan in de wachtrij wordt geplaatst.

 

Opmerking: Als er vanwege een extreem hoog aantal hulp-verzoeken niet werd geantwoord binnen de 48 uur, dien dan een nieuw verzoek voor hulp in. 

Was dit artikel nuttig?

Heb je nog vragen? Een aanvraag indienen